Partnerzy 2017-12-21T13:51:10+00:00

Netins Sp. z o.o.

Netins Insurance Sp. z o.o. została założona w 2008 roku przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowo – finansowanej. Zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy oraz doświadczeni agenci ubezpieczeniowi. W celu zapewnienia Klientom najlepszych warunków ubezpieczenia NETINS INSURANCE Sp. z o.o. współpracuje z wiodącymi na rynku polskim Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, specjalizując się w ubezpieczeniach szkolnych, komunikacyjnych oraz transportowych.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. została założona w 2006 roku we Wrocławiu i jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym posiadającym zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego nr 1490/07. Zespół WDB składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, posiadających zdany egzamin brokerski. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, która w 2010 r. zadebiutowała na rynku NewConnect.
Poniżej pozostałe podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej.

Transbrokers.eu Sp. z o.o.

Transbrokers.eu Sp. z o.o. została zawiązana przez WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. oraz Logintrans Sp. z o. o. operatora systemu Trans.eu – platformy wymiany informacji pomiędzy przewoźnikami a przedsiębiorstwami spedycyjnymi oraz firmami produkcyjnymi, która ma na celu ułatwienie komunikacji i przyspieszenie zawierania transakcji w branży transportowej. Transbrokers.eu powstała celem obsługi podmiotów z sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.

Licencjonowany broker ubezpieczeniowy działający od 2003 roku, świadczący usługi w zakresie kompleksowego zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym oraz doradztwa ubezpieczeniowego. Jednym z niezaprzeczalnych atutów Spółki jest doświadczenie w opracowywaniu nowatorskich produktów ochronnych.